YATILI BÖLGE KURAN KURSUNDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

YATILI BÖLGE KURAN KURSUNDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
Reklam

Yağlıdere halkının her yerde olduğu gibi bu önemli hizmette büyük katkısı olduğunu ifade eden Kırhasanoğlu, emeği gecen herkesten Allah razı olsun’’ diye konuştu.

Yağlıdere İlçesi Bük mahallesinde yapımı devam eden Yatılı Bölge Kuran Kursu inşaatında çalışmalar devam ediyor.

Belediye Başkanımız Abdurrahman Kırhasanoğlu,yaptığı açıklamada, Yağlıdere’nin standartları yüksek bir yatılı Kuran kursu ihtiyacı olduğu için hayırseverlerin desteğini de alarak projenin başlandığını çalışmaların hayırseverlerin katkılarıyla devam ettiğini belirtti.

Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Hüsnü Turan ise, ilçe halkının bu projeye çok büyük katkısının olduğunu belirterek şunları söyledi:

”Bugünde başkanlarımızla ve hayırsever iş adamı kardeşimiz Mustafa Çatalbaş ile kursun inşaat çalışmasını yakından takip ettik. Sağolsun Çatalbaş bu bölge kursumuza da gereken desteği vermeye hazır olduğunu söyledi. Çok Mutlu olduk. İnşallah ele ele vererek ilçemize bu önemli hizmeti kazandırmayı düşünüyoruz’’ dedi.

Ziyarette, Hayırsever iş adamı Mustafa Çatalbaş, Üçtepe Belediye Başkanı Harun Öztürk, AK Parti İlçe Başkanı Bayram Durdu, Teşkilat Başkanı Hüseyin Özdemir, Cami Yaptırma Yaşatma Derneği Başkan Yardımcısı Halil Bayram, Belediyemiz personellerin Emin Çayan’da hazır bulundu.

Atak Ajans
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Yukarı Çık