TEPEKÖY MAHALLESİNDE HALK TOPLANTISI

9 ay önce
TEPEKÖY MAHALLESİNDE HALK TOPLANTISI için yorumlar kapalı
TEPEKÖY MAHALLESİNDE HALK TOPLANTISI
Reklam

Yağlıdere Belediye Başkanı Abdurrahman Kırhasanoğlu, Tepeköy mahallesinde halk toplantısı düzenledi. Başkan Kırhasanoğlu, Tepeköy mahalle halkının yapılan her türlü etkinliklerde, toplantılarda birlik ve beraberlik yönünde çok etkili olduğunu belirtti.

Günlük yaylasından 4 mahalle ve 3 köye su getirilmesi için çalışmaların sona yaklaştığını anımsatan Kırhasanoğlu, “Burada Tepeköy ve Ahallı mahallemiz de su mağduriyeti yaşamaktadır. Diğer mahalle ve köylerimizin bunla kadar su sıkıntısı yaşamamaktadır. Tepeköy mahallesindeki su sıkıntısını ortadan kaldırmak için ilk etapta belediye olarak 30 bin TL ‘lik boru yardımımız oldu. Bununla birlikte bu çalışmanın işçiliğini de üstlendik. Malzemelerde geldiği zaman çalışmalara başlanacak. Depoya kadar suyu akıtmayı hedefliyoruz. En azından mahallemiz obuz suyundan ve susuzluktan kurtulmuş olacak. Bu çalışmanın ardından mahallemizin iç şebekesini de değiştirmeyi düşünüyoruz” dedi.

Kırhasanoğlu, Bu gibi toplantıların yapılmasının amacı mahallemizle alakalı sıkıntı neler var. Bunları dinlemek, Bilgi vermek, yapılan çalışmaları duymanız açısından buradayız. Bizlerde her zaman halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Powered by WPeMatico

Atak Ajans
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık