TADF BAŞKANLIĞINA GİRESUNLU ADAY

1 ay önce
TADF BAŞKANLIĞINA GİRESUNLU ADAY için yorumlar kapalı
TADF BAŞKANLIĞINA GİRESUNLU ADAY
Reklam

Amerika Birleşik Devletleri’nde Türk Derneklerin çatı kuruluşu olan TADF (Türk Amerika Dernekler Federasyonu) Başkanlığına Giresunlu bir isim aday oldu. Yıllardır sosyal çalışmaları ile dikkat çeken ve bir dönem Türk Amerikan Giresunlular Derneği Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Cemil Kahyaoğlu 7 dernek tarafından 25 Haziran tarihinde yapılacak federasyon başkanlığına aday gösterildi.

Gazetemize açıklamada bulunan Cemil Kahyaoğlu, “En büyük amaçlarımdan biri Türk Amerikan toplumunu bir araya getirmek. Dostluk ve dayanışma çatısı altında insanlarımızı bir arada görmek beni çok mutlu ediyor. Gelecek için her gün büyüyen Türk Amerikan toplumunun kendine destek olması en büyük ideallerim arasında” dedi.

CEMİL KAHYAOĞLU KİMDİR?

1978 yılında ailesi ile birlikte Amerika’ya göç eden Kahyaoğlu, 25 seneden beri başarı ile nakliye firması yürütüyor. 2010 yılından beri Türk Amerikan Giresunlular Derneğinde yönetim kurulunda yönetim kurulu üyesi ve başkan yardımcısı görevlerinde bulundu. Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu’nda iki sene icra kurulunda görev aldı. 49 yaşındaki Kahyaoğlu, evli ve iki çocuk babası.

Powered by WPeMatico

Atak Ajans
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık