İBAŞ’TAN BOMBA ETKİSİ YARATAN ADAYLIK

8 ay önce
140 kez görüntülendi

İBAŞ’TAN BOMBA ETKİSİ YARATAN ADAYLIK
Reklam

Giresun Ticaret Borsası Başkanı Yaşar İbaş, Yağlıdere Belediye Başkanlığı aday adaylığı için görevinden istifa etti.

İbaş, “Memleketine hizmet etme yarışında olan bir birey olarak çok sevdiğim, onurlu ve yüce bir görev olan Giresun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinden, başka bir hizmet yarışında olmayı arzuladığım Yağlıdere Belediye Başkan Adaylığı için istifa etmiş bulunmaktayım” dedi.

İbaş yaptığı yazılı açıklamada, “Göreve geldiğim günden beri Giresun Ticaret Borsası camiasına yakışır işler yapma hedefinde olduğumu ve kısa zaman diliminde neler hedefleyip yapmak istediklerimi hızlı bir şekilde tüm kamuoyu ile paylaşan bir kişi olarak, doğup, büyüdüğüm, halkı yurt içi ve yurt dışında bulunan Yağlıdereli hemşerilerimin hizmetkârı olmak üzere Yağlıdere Belediye Başkanlığına aday olduğumu Siz değerli halkımla paylaşmaktan onur duyuyorum.

Çıkmış olduğum bu hizmet yarışında Yüce Allah’ın öncelikle hayırlısını vermesini diliyorum. Yapacağımız hizmetlerin öncelikle İlimize, Ülkemize ve Yüce Türk Milletine sağlık, mutluluk ve esenlikler getirmesini diliyorum. Yağlıdere’de Belediyeciliğe yeni bir soluk, şeffaf bir yönetim getirme ve insan odaklı bir hizmet yarışına aday olduğumu bu vesile ile deklare ediyorum” ifadelerine yer verdi.

mhp_yasar_ibas-(1)

İbaş şunlara yer verdi; “Giresun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığını bizlere layık gören camiamıza, Yönetim Kurulumuza ve Meclis Üyelerimize bu vesile ile çalışmış olduğum süreçte bizleri yalnız bırakmayan Borsamızın vefakâr çalışanlarına da çok teşekkür ediyorum. İnşallah nasip olur ise yeni bir heyecanla Yağlıdere Belediye Başkanlığına adayım. Bizi tanıyan bilir, tanımayan da kendi bilir anlayışı ile her evin oğlu, yeğeni, kardeşi, amcası, dayısı olmaya da adayım. Çünkü Yağlıdere’yi, Giresun’umu ve Türkiye’mi çok seviyorum. Bu zamana kadarki tecrübe ve birikimlerimle Dürüstlük ve doğruluktan hiçbir taviz vermeyerek insanların dertlerine ortak olmaya adayım. Giresun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığımdan bu itibarla Yağlıdere Belediye Başkanlığına adaylığım sebebiyle ayrıldığım için camiamıza, tüm dost ve arkadaşlarıma sağlık, mutluluk ve güzellikler diliyorum. Hepsinden Allah Razı olsun. Dostlarımla var olduğumun bilinci ile Allah hepsinin sayısını arttırsın diyorum.”

Atak Ajans
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık